Szklane domy? A może szklane panele!

Oryginalne ozdoby pokojowe, łazienkowe czy kuchenne są dzisiaj coraz popularniejsze. Stąd też coraz częściej widywane są chociażby obrazy na szkle, czy też panele szklane. Firma axitech posiada w swojej ofercie w zasadzie wszelkiego rodzaju obrazy oraz panele szklane.

Obrazy na szkle w axitech

Obrazy w axitech to często zdjęcia na szkle, jak również różnego typu grafiki. Między innymi są to krajobrazy, ale też panoramy miast. Nie brakuje również kolorowych obrazów i paneli z kwiatami, czy też z inną roślinnością. Ponadto, dużą popularnością wśród klientów cieszą się zdjęcia na szkle przedstawiające dzikie oraz domowe zwierzęta.

Czym są obrazy na szkle?

Zdjęcia na szkle, jak i inne obrazy na tym materiale, są na nim drukowane przy użyciu specjalnej techniki. Jest to tak zwana technika UV. Ponadto, oferowane przez axitech obrazy są zawsze wyposażone w mocne szkło hartowane, które chroni je przed przypadkowym rozbiciem.

Co wybrać?

Wybór odpowiednich obrazów na szkle, zdjęć czy paneli zależy rzecz jasna przede wszystkim od indywidualnego gustu. Wybór jest duży, wydaje się więc, że każdy znajdzie obrazy pasujące do jego mieszkania. Z pewnością jednak, gust to nie wszystko, czym należy się kierować. Ważne jest również dopasowanie obrazów i paneli do wystroju całego pomieszczenia. Chodzi tutaj przede wszystkim o dobór odpowiedniej kolorystyki obrazów oraz mebli.

Uważa się, że generalnie zwykle panele powinny być wykonane w kolorze podobnym do tego, jaki dominuje w danym pomieszczeniu. Rzecz w tym, że w jasnym salonie najlepiej będą wyglądały również jasne obrazy. Podobnie, jeśli pokój jest ciemniejszy, lepiej wybrać nieco ciemniejsze obrazy czy panele. Z drugiej strony, czasami można się również zdecydować na zastosowanie kontrastu.

Obrazy na szkle – do czego pasują?

Wydaje się, że w zasadzie w każdego rodzaju wnętrzu można umieścić obrazy na szkle. Niemniej jednak, najlepiej sprawdzają się one zdecydowanie w tych nieco nowocześniejszych wnętrzach. Nie ma wątpliwości, że generalnie użycie szkła jest popularne podczas urządzania nowoczesnych wnętrz.

Jakie panele wybrać?

Produktem bardzo zbliżonym do obrazów na szkle są panele na szkle. Najczęściej umieszcza się je w łazience oraz w kuchni. Wydaje się, że przede wszystkim ważne jest, aby wybrać odpowiednie panele do danego pomieszczenia. Jest to oczywiste, że nieco inne wzory i kolory będą pasowały do kuchni, a inne do łazienki.

Poznaj najlepsze panele szklane | Axitech.pl | http://axitech.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)