PDA – porady

XXI wiek to wiek stresu i pośpiechu. Wieczna rywalizacja w kwestiach zawodowych popycha nas do korzystanie z coraz to nowszych urządzeń. Aby zachować dobrą pozycję w pracy , ale nie stracić przy tym przyjaciół i rodziny należy w jak najefektywniejszy sposób wykorzystywać nowinki technologiczne. Mówiąc dosadnie zwycięży ten, kto będzie potrafił być pracoholikiem nie do końca jawnym, tak by zadowolić szefa oraz codziennie wracać po pracy do szczęśliwego domu. Aby to zrobić potrzebna jest mobilność, ciągły dostęp do aktualnych wiadomości przez połączenia z siecią. Gwarantuje nam to PDA, czyli osobisty asystent cyfrowy.

Tłumacząc po ludzku- przenośny mały komputer. Ma on szereg zalet, główna to, że jest niewielkich rozmiarów, więc może być noszony w kieszeni np. od marynarki. Ogromną korzyścią płynącą z posiadania tego sprzętu jest to, że zwykle zawiera w sobie palmtop, czyli sprzęt służący do nawigacji. O tym jak pomocne potrafią być sprzęty do nawigacji wie każdy, kto choć czasem porzuca swoje rodzinne miasto i odwiedza dalsze zakątki Polski, czy nawet świata. Koniec z śledzeniem mapy, która w praktyce jest niezwykle uciążliwa w stosowaniu i nie jednokrotnie myli zamiast wskazywać drogę. Sprzęt do nawigacji mogący być częścią pda jest jak pasażer, który na pamięć zna całą światową infrastrukturę. Jak wiadomo nie jest wstanie tego zrobić człowiek i należy do tego wykorzystać znacznie zdolniejszą maszynę (będącą nota bene wynalazkiem ludzi, co ratuje nam honor). Pda to wspaniałe urządzenie dla ludzi lubiący ułatwiać sobie życie i ceniących komfort.

Ktoś kto zawsze musi być w kontakcie ze światem za pewne zaprzyjaźni się z tym wynalazkiem i będzie niezwykle go doceniał. To również świetna alternatywa dla dużych laptopów, w przypadku, gdy studiujemy i sprawia nam problem ciągłe przemieszczanie się na wydział z duży pakunkiem. Warto przejść się do sklepu lub odnaleźć w Internecie więcej informacji na ten temat. Nigdy nie wiadomo, co może przydać nam się w przyszłości tak więc lepiej mieć dużą i aktualną wiedzę o postępach w technologiach informatycznych.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.2/10 (17 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)