Firmy sprzedające opony używane za pośrednictwem internetu

W sieci sprzedaje się praktycznie wszystko, zarówno nowe produkty jak i używane, jednak zakupy za pośrednictwem komputera wiążą się z pewnymi zagrożeniami, szczególnie jeśli kupujemy produkt używane.

Właśnie stoję przed zakupem nowego zestawu opon do samochodu, a że jak to zawsze u mnie bywa, brakuje mi środków finansowych toteż zmuszony jestem kupić używane opony.

Dlatego opiszę wam jak wybrać sprzedawcę:

Jak wiadomo sprzedaż internetowa ze względu na liczną konkurencję nie jest prostym biznesem. Ceny są niższe niż w tradycyjnym handlu, więc by zarobić jedyną metodą dla sprzedawców jest masowa sprzedaż… To też lepiej kupować od sprzedawców z dużym doświadczeniem na rynku, bo są po prostu pewniejsi i nie zaryzykują wciśnięcia nam bubla. Toteż znalazłem firmę z 32 letnim doświadczeniem na rynku (a przynajmniej tak podają), która to już od dawna prowadzi sklep internetowy opon używanych. Sklep ten, jak możecie sobie zobaczyć sami, sprzedaje tanie opony używane oraz także felgi używane. Zatem specjalizuje się w handlu używanym produktem. Z kolei jako że oferuje towar używany utrudnieniem jest w tym przypadku niechęć klientów do kupowania towarów używanych, których nie mogą zobaczyć na własne oczy. Nie wspominając o fakcie, iż opony używane, a czy też felgi to jednak spory wydatek dla przeciętnego Kowlaskiego takiego jak ja.

Felgi używane

  • http://www.poradniki.zgora.pl/tanie-opony-uzywane-felgi/ – tanie opony używane – pod tym linkiem znajdziecie mój poradnik opisujący w szczegółowy sposób kilka przydatnych porad dla osób zamierzających kupić jakieś tanie opony i co gdzie i jak najlepiej kupić. Czy lepiej wybrać tanie opony nieznanych producentów, czy może lepiej zdecydować się na ogumienie znanego producenta, ale za to używane. Jest tam także co nieco o felgach, ale pisząc go koncentrowałem się raczej na ogumieniu.

Zatem przejdźmy może do sedna sprawy, dlaczego akurat ten sklep mnie zainteresował – otóż chodzi nie tylko o doświadczenie, ale przede wszystkim gwarancję. Podają, że dają gwarancję na wszystkie sprzedawane u nich opony i felgi używane. Także jestem bardzo ciekaw, czy jak przyślą i będą jakieś wady wynikające z używania to jak to będzie z tą gwarancją. W każdym razie mam nadzieję, że sprawdzanie gwarancji nie będzie to konieczne i wszystko będzie ok. No ale zobaczymy. Za kilka dni opiszę wam czy dobrze zrobiłem, kupując akurat tam, ale jestem dobrej myśli.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)