Napoje energetyczne, które zakupisz przez internet

Organizujesz wyjazd służbowy, imprezę firmową bądź konferencję swojej firmy i poszukujesz dobrego pomysłu na reklamę? Najnowszym pomysłem na ciekawe promowanie usług i produktów własnego przedsiębiorstwa jest inwestycja w napoje reklamowe, które posiadając ciekawą i przyciągającą wzrok etykietę skutecznie wypromują firmę i wyróżnią ją na tle innych. Marka Oh!Drink jest krajowym dystrybutorem napojów reklamowych. Gwarantuje wykonanie etykiet na napoje w taki sposób, aby reklamowały i utrwalały pozytywny wizerunek firmy w świadomości konsumentów.

Rodzaje napojów

Oferta firmy Oh!Drink opiera się na wodzie źródlanej, sokach owocowych, napojach izotonicznych oraz energetyzujących. Każdy z tych produktów wywołuje w klientach inne odczucia i emocje, dlatego każdy napój inaczej skojarzy myśli klientów z produktami promowanymi przez naszą firmę. Soki owocowe będą kojarzyć się klientom z rodziną i domem, dlatego polecane są dla firm związanych z branżą wystroju wnętrz, firmą budowlaną czy sklepem z ciuszkami dla niemowląt. Napoje izotoniczne zawierają minerały, które uzupełniają poziom elektrolitów po wysiłku fizycznym, dlatego z powodzeniem zareklamują siłownie czy kluby fitness. Napoje energetyczne reklamowe powiążą Twoją firmę z pozytywną energią firmy, ożywieniem i pobudzeniem, a woda źródlana przyciągnie miłośników zdrowego odżywiania i doda firmie świeżości.

Etykiety

Firma Oh!Drink, pod czujnym okiem doświadczonych grafików, wykonuje etykiety reklamowe na napoje. Projekt jest egzekwowany od zlecającego zamówienie, a etykieta tworzona jest zgodnie z najmniejszymi szczegółami przedstawionymi przez klienta. Logo czy grafika kojarząca się z Twoim przedsiębiorstwem zostanie wydrukowana na specjalnej folii termozgrzewalnej lub papierze pokrytym folią, a wybór materiału należy tylko do Ciebie. Różnokolorowe napisy czy grafika są znakomitym pomysłem na skuteczną i ciekawą reklamę Twojej firmy.

Od strony technicznej

Każdy napój znajdujący się w ofercie firmy Oh!Drink produkowany jest w plastikowym bądź aluminiowym opakowaniu. Woda, soki oraz napoje izotoniczne sprzedawane są w plastikowej butelce, natomiast napoje energetyczne reklamowe w aluminiowej puszce. Pojemność napojów zależy od ich rodzaju. Woda oferowana jest w butelkach o pojemności 250 ml oraz 330 ml. Napoje izotoniczne można kupić w butelkach 500 ml, natomiast napoje energetyczne reklamowe 250 ml, a soki owocowe firmy Hortex 330 ml. Koszt oraz czas transportu zamówienia zależą ściśle od ilości zamówionych produktów. Im większe zamówienie, tym koszt transportu znacząco maleje w odniesieniu do jednej sztuki. Czas potrzebny na wyprodukowanie zamówienia rośnie wraz ze wzrostem sztuk napojów, które zleciliśmy do wykonania.

Zobacz też: Napoje energetyczne reklamowe | https://oh-drink.pl/napoje-energetyczne-reklamowe

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)