Najpiękniejsze ramy do obrazów!

Firma Nielsen Polska sp. z o.o., to obecna na polskim rynku już od 1994 roku firma, której działalność obejmuje produkcję wysokiej jakości wyrobów ramiarskich, czyli produktów takich jak ramy do obrazów i inne, ramki drewniane, produkty ramiarskie służące oprawie zdjęć i grafik. Produkty oferowane klientom są bardzo wysokiej jakości, zarówno z uwagi na zastosowania technologiczne, jak i z powodu walorów estetycznych. Jakość i styl gwarantują stuprocentowe zadowolenie klientów oraz zainteresowanie przyszłych odbiorców.

Firma Nielsen Bainbridge Group Home™ cieszy się niesłabnącą dobrą opinią na całym świecie. Współpracują z nią przeróżni specjaliści z branż artystycznych oraz związanych z szeroko rozumianą sztuką i dziedzictwem kulturowym.

Produkty tworzone przez firmę Nielsen Polska są nie tylko świetnie znane ze swojej jakości, ale też przychodzą z inspiracją fotografikom, specjalistom zajmującym się oprawą prac oraz konserwatorom dzieł sztuki. Firma współpracuje aktualnie z całą grupą instytucji z różnych krajów. Jej partnerzy to Bibliotheque Nationale w Paryżu, British National Library w Londynie, Art Institute w Chicago, Columbia University w Nowym Jorku, Hebrew University w Jerozolimie.

Ideą istnienia i działalności Nielsen Polska jest oferowanie klientom najlepszych jakościowo wyrobów ramiarskich. Produkty te, czyli ramki drewniane i inne, ramy do obrazów, są zarówno praktyczne i użyteczne, jak i oryginalne i stylowe. Najlepszą inspiracją dla firmy do kreowania produktu jest szeroko pojęte piękno oraz to, które można wydobyć przy odrobinie kreatywności.

Ideą firmy pozostaje również upiększanie przestrzeni miejskiej wszędzie tam gdzie jest to możliwe. Czyli sprawianie, by nasze ‘zwyczajne’ otoczenie było piękniejsze i bardziej godne zapamiętania. Rozmaite wnętrza, takie jak biura, salony sprzedaży, hotele i restauracje, centra handlowe, galerie sztuki czy muzea, potrzebują czasem tchnięcia w nie nowych pomysłów, ulepszeń, dzięki którym przestaną być przeciętnym elementem codzienności, a staną się obiektem wzbudzającym zainteresowanie, zwracającym uwagę.

Sztuka i biznes to dwie dziedziny, które są wprost stworzone do wykorzystywania najnowocześniejszych rozwiązań markowanych logo firmy Nielsen. Firma dba o swoją wysoką konkurencyjność na rynku poprzez śledzenie dynamicznie zmieniających się trendów. Zastosowania popularne i modne wedle aktualnych standardów w środowisku związanym ze sztuką oraz w oprawie dzieł, to podstawowy obszar zainteresowania firmy Dzięki temu klienci z satysfakcją i zaufaniem wykorzystują produkty firmy.

Zobacz też: Ramki drewniane | http://www.nielsenpolska.pl/ramki-drewniane/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)