Dobra strona internetowa. Od czego zacząć?

Profesjonalnie wykonana i równie dobrze prowadzona strona internetowa to klucz do sukcesu w sieci. Na ogół traktowana jest jako wieloletnia inwestycja w rozwój każdego przedsiębiorstwa i chociaż wymaga przemyślanej strategii oraz stosunkowo dużych nakładów, to warto poświęcić jej kilka chwil. reklamaO to jak przyciągnąć uwagę i zachęcenia czytelnika do ponownych odwiedzin w Internecie znajdziesz conajmniej kiladziesiąt branżowych poradników. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie skondensowaną porcję informacji, którą powinienś znać zanim przystąpisz do wdrożenia nowego projektu.

Zacznij od nowoczesnego wyglądu, ale miej na uwadze także wartość jaką jest tzw. Usability. Wygląd witryny internetowej to jeden z pierwszych elementów, na który zwróci uwagę potencjalny czytelnik. Projekt graficzny powinien być środkiem priorytetowym na jakim spędzisz najwięcej czasu. Layout możesz oczywiście zlecić także profesjonalnym studiom lub agencjom reklamowym. Udowodniono, że dobrze dobrana, ciepła, ale stonowana gama barw to uniwersalnny sposób na pozyskanie najszerszej grupy docelowej, nawet jeśli chodzi o projekty najwyższej rangi. Istosna jest także nawigacja, czyli możliwość swobodnego poruszania się po witrynie, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku projektów firmowych. Wysoki poziom konwersji czyli tego co chciał znaleźć w krótkim czasie klient jest bardzo ważna i stanowi podstawę dla sukcesu optymalnej strony internetowej. Podstawą są tutaj m.in. mapy stron oraz tzw. Breadcrumbs-y.

Poświęć swoją uwagę promocji strony w sieci i pozycjonowaniu. Firma, która oprócz zaprojektowania strony internetowej wykona dla Ciebie także jej optymalizację oraz kompleksową obsługę, w tym pozycjonowanie to najlepszy możliwy wybór. Pozycjonowanie to czynności, które mają na celu zbudowanie sieci połączeń do Twojej witryny i polepszeniu jej pozycji w wynikach wyszukiwania m.in. w Google. To w końcu doskonały sposób na pozyskanie kolejnych klientów i zwiększenie obrotów w firmie.

Swoją uwagę poświęć także promocji. Inwestycja w rekamę może okazać się zbawieniem, szczególnie jeśli masz okazję do skierowania swojej oferty do konkretnej grupy docelowej. Doskonale sprawdzają się w tym regionalne serwisy informacyjne, których czytelnicy są zainteresowani lokalnymi wydarzeniami.

>> Czytaj także: reklama w Koszalinie.

Dla przykładu, w ostatnim czasie zauważa się, że ginąca pozycja prasy to świetny sposób na twarde wejście na rynek z dobrą stroną internetową. Reklamę traktuj zatem jako inwestycję w przyszłość, a nie koszt prowadzonej działalności gospodarczej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.1/10 (18 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)